7" bronz vymítat zlé duchy přinést poklad Osm-Diagram dračí želva


Štítky: sega želva, květináč želva, želva obrázek, samice želvy, květináč želva, želva článek, canva želva, želva sukně, země želva, pozemky želva.

7 215.42 Kč 11 274.02 Kč
  • Skladem
  • n968  • Téma: Zvíře
  • Regionální Funkce: Čína
  • materiál: Měď

Lodní sledovací číslo:

Obyčejný letecký balíček není sledovací číslo do jiných zemí.Poštovné poplatky nezahrnují informace o sledování.Musím platit extra pro vás.

1. Všechny objednávky jsou odeslány do 2 pracovních dnů.

2. My jen loď balíček na adresu na Notanebe.cz.Prosím, ujistěte se, že adresa je správná, na Notanebe.cz .Nejsme zodpovědní za zpoždění nebo balíček ztratil v případě, že adresa je nesprávná.

3. Nabízíme Urychlené Lodní dopravy, způsobem, pro NÁS, dodací lhůta je do 2-3 pracovních dnů prostřednictvím FedEx; Kanada, Austrálie, Spojené Království, expresní dodací lhůta je do 3-5 pracovních dnů; do jiných zemí, expresní dodací lhůta je do 4-7 pracovních dnů.Pro více informací, prosím, kontaktujte nás přes Notanebe.cz zpráva.

Dovozní cla, daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce ceny nebo poplatky za dopravu.Tyto poplatky jsou kupující\'s odpovědností.

Pro normální očekávaný čas doručení,20~60days

1.Všechny položky by měly být vráceny k nám do původního stavu.

2.Vrácení nebo Výměna je k dispozici.

3.Jsme zodpovědní pouze za problém s kvalitou našich výrobků, a to včetně Umělé Poškození.

4.Kupující jsou zodpovědné za zpáteční lodní poplatek.

1.Pokud jste spokojeni s touto transakcí, jsme upřímně doufám, že si můžete nechat nás pozitivní komentář a plná 5-hvězdičkový Podrobné Prodávající Ratingy, které jsou životně důležité pro růst naší společnosti.

2.PROSÍM, nenechte nás nechává v 1, 2 nebo 3-hvězdičkový Podrobné Prodávající Hodnocení, protože jsou rovná negativní zpětnou vazbu.

3.Staráme našim zákazníkům, a bude vždy snažit v našich silách, aby vám sloužit.Předtím, než jste připraveni opustit neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, prosím, kontaktujte nás, získat spokojeni řešení.Prosím, dejte nám příležitost vyřešit problém, chápeme obavy a frustrace můžete mít, a bude se snažit v našich silách vyřešit problémy.Odjezdem negativní zpětná vazba nemůže vyřešit problémy.

4.Pokud máte jakékoliv dotazy,prosím, kontaktujte nás přes Notanebe.cz zpráva.

5. Budeme reagovat na vaše e-maily do 24 hodin v pracovní den a 48 hodin na víkend.

6. Z jakéhokoliv důvodu nejste spokojeni se svým nákupem, prosím kontaktujte nás na vyřešit všechny problémy tam před odchodem zpětnou vazbu.My vám odpovíme vám co nejdříve.Věříme, že můžeme vyřešit všechny druhy problémů pro vás.Příčiny budeme vám 5-hvězdičkový služby!


Napsat recenzi

Související produkty