10pcs/lot Nový Náhradní Klíč Shell Uncut blade Pro Citroen 2 tlačítka dálkového klíč pouzdro prázdné, žádné logo s šrouby


Štítky: šroubení koleno 90 pvc, chytré hodinky, tvrzené, montáž m22 muž 1 4, smart watch sport uv, chytré hodinky krokem muže, miniaturní zbraň mědi, montáž akvárium pvc, miniaturní guava strom, chytré hodinky w26 2021.

174.84 Kč
  • Skladem
  • n91  • Výměnu Číslo Dílu: no
  • Další Číslo Dílu: no
  • Země/Region Výroby Automobilů: Čína
  • R/C Funkce: bez
  • Typ Materiálu: Plasty
  • Výrobce Číslo Dílu: no
  • Přizpůsobení: ano

Porovnejte prosím pečlivě všechny fotografie před uvedením pořadí

To je poté, co na trhu náhradní případě

Obraz je skutečný produkt.

Prosím, laskavě zkontrolujte, zda všechny části klíč, pokud vaše klíče mají stejný profil, bude se vešly vaše auto není vnitra (dálkové / elektronika / transpondér čipy/baterie ) jednotky uvnitř.Balíček zahrnuje:

10X Klíč Shell, žádné logo

Produkt obraz:

O zásilce!

Položky jsou dodávány do 7 pracovních dnů až po úplném zaplacení je vyřešena.Pokud se nemůžete dostat vaše položky v čase,prosím, kontaktujte nás nejprve jsme wil kontrolovat a řešit to pro vás brzy.Odpovíme vám váš mail do 48 hodin normálně.někdy mají trochu zpoždění v důsledku víkend nebo dovolenou.Pokud se nemůžete dostat náš mail po 48 hodinách,zkontrolujte prosím spam nebo se obraťte na nás s dalšími mailovou adresu.

(RUSKÝ ZÁKAZNÍK, PROSÍM, VĚNOVAT POZORNOST, PŘIJÍMAČ NÁZEV POTŘEBOVAT VAŠE CELÉ JMÉNO.)

Návrat A Vrácení Peněz

1. Máte 7 dnů, kontaktujte nás a 30 dní na vrácení to ode dne, kdy byl přijat.Pokud tato položka je ve svém držení více než 7 dnů, má se za použité a MY NEBUDE PROBLÉM SI NÁHRADU NEBO VÝMĚNU.Neexistují ŽÁDNÉ VÝJIMKY!Náklady na dopravu nese jak prodávající a kupující na polovinu.

2. Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a váš projekt.

3. My vám vrátíme PLNOU VÍTĚZNÁ NABÍDKA ČÁSTKU, po obdržení zásilky v původním stavu a obalu, se všemi součástmi a příslušenství v ceně, PO OBA Kupující a Prodávající zrušit transakci z Notanebe.cz.NEBO, můžete si vybrat, mít náhradní.

O zpětnou vazbu

Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka!Zpětná vazba je velmi důležitá žádáme vás, abyste nás okamžitě kontaktovat předtím, NEŽ dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, abychom mohli uspokojivě řešit své problémy.

To je možné řešit problémy, pokud nechceme o nich vědět!


Napsat recenzi

Související produkty