Hot prodej 220v nebo 110v rychlovarná Multifunkční samosa plísně knedlík dělat stroj výrobce jarní závitky stroj cena


Štítky: 2 3 volvo penta engine, a7 pouzdro samsung zrcadlo, a7 vzduchové odpružení zadní, 3d ochranné sklo lg, a7 případě capitan marvel, a7 bluetooth zesilovač, a7 galaxy 2015 baterie, akryl náhrdelník karty, akrylové nehty přenosný.

34 574.82 Kč
 • Skladem
 • n753 • Číslo Modelu: LBJZ-80
 • materiál: Z NEREZOVÉ OCELI
 • Výkon (W): 2.2-2.5 kw
 • Funkce: Míchání
 • Příslušenství: Nástroje
 • Velikost Stroje: 660*435*770mm
 • Napětí (V): 110V-220V
 • Kapacita Pracovní Mísy (Pohár): 4800pcs/h
 • Certifikace: co
 • Značka: LEIBIN BL

Samosa/knedlík dělat stroj specifikace

Model: LBJZ-80 Napětí: 220V/110V Kapacita: 4800pcs/h Hmotnost: 110 kg Rozměr: 65*45*80cm Tvar : lze přizpůsobit Náhradní díl : nástroje,anglicky uživatelská příručka,provozovat video Certifikát : CE certifikát

Samosa/knedlík dělat stroj Výhody

1.Vědecké struktury, automatické tvoří: Podle tvarovací vlastnosti knedlíky, Pomocí kvantitativní krmení kontrolu obousměrný synchronní princip, jen je třeba dát těsto a nádivku do zadaného vstupu, pak se zařízení automaticky produkuje knedlíky. 2. Tloušťka těsta kůrku a množství plnění může být upravena stejně. 3.Jedinečný design, multi-použití:nahrazením různých forem, stroj může udělat knedlíky, smažené taštičky, jarní závitky, taštičky, samosa, dušená knedlíky atd 4.Snadné ovládání, šetří čas a úspory pracovních sil: Zejména, v případě, že závažným nedostatkem práce je, aby většina šéfa starat neustále, tento stroj má výhody jednoduché ovládání, žádné zkušenosti také funkční.Výrobní rychlost, a to nejen ušetřit čas a úsilí.

jednu sadu stroj s jedním formy, jedna forma, aby jeden tvar,Aby výchozí SAMOSA tvar,velikost7*7cm, pokud chcete jiné velikosti, kontaktujte nás prosím

Doprava:

1.Pokud zvolíte "prodávající Způsob dopravy" pomůžeme vám zajistit přepravu po moři a loď do nejbližšího přístavu! - Pokud CFR od moře, to znamená, že po příjezdu určení přístav, kupující muset zaplatit určení přístavních poplatků (např. terminál manipulační poplatky, dokumenty, poplatky, skladovací poplatky, ect), daňové udělat, celní odbavení a vyzvednutí zboží sami. - Pokud CFR po moři, potřebuje kolem 10~60 dní, aby se dospělo, různé země s různými dodací lhůty.Pokud chcete vědět přesně čas, prosím, kontaktujte naše prodejce. - Pokud se rozhodnete CFR po moři, ale vaše země se nachází ve vnitrozemí, to musí překládat během přepravy, někdy to musíte udělat, celní odbavení na překladiště přístavu 2, Pokud se rozhodnete " Do Vzduchu ", pomůžeme vám zajistit přepravu letadlem a doručit na své nejbližší letiště!po příjezdu na letiště , kupující muset zaplatit daň udělat, celní odbavení a vyzvednout zboží sami. - Pokud lodní, leteckou, není tam žádný sledovací číslo, ale mají dýchací cesty zákona číslo (airway bill je vydané přepravní společností, je přepravní doklad) - Pokud lodní, leteckou, třeba kolem 4~10 dní, aby se dospělo, různé země s různými dodací lhůty.Pokud chcete vědět přesně čas, prosím, kontaktujte naše prodejce. 3.-Pokud zvolíte "Expresní " pomůžeme vám zajistit přepravu mezinárodní express (jako je DHL / TNT / FEDEX /ARAMEX, ATD.) a přímo doručit na vaši adresu (SLUŽBA DVEŘÍ KE dveřím)!Pokud zásilka expresní, po příjezdu , kupující muset zaplatit pouze daně a pomáhat přepravní společnost dělat celní odbavení, je v pořádku.


Napsat recenzi

Související produkty