Vakuové těsnění performance tester, balení sáčku těsnění tester, jídlo detektor úniku, vnitrostátní balíkové pošty


Štítky: kbaybo vakuové pytle, panda vakuové pytle, silvercest vakuové pytle, kress vysavač taška, meltset vakuové pytle, vakuové pytle u, tělo vakuové pytle, mega vakuové pytle, graine vakuové pytle, tmavě vakuové pytle.

24 946.39 Kč
 • Skladem
 • n224 • VELIKOST: 300 x 380 x 450 (mm)
 • Rozsah Měření: 0 ~ -90 KPa
 • Model: DK-391
 • Napájení: 220
 • Typ: Vakuové těsnění tester
 • DIY Dodávky: ELEKTRICKÉ
 • Měření objektu: vakuové balení
 • Proces přizpůsobení: no
 • Hmotnost: 19 (kg)

Pracovní princip

Prostřednictvím vakuové komory čerpání vakua, vyplavování vyrábět tlakový rozdíl mezi vnitřkem a vnějškem ve vzorku vody, úniku plynu, které byly pozorovány, s cílem určit těsnění vzorku; vakuové komory čerpání vakua, vzorky produkovat rozdílu tlaku uvnitř a vně pozorování vzorku rozšíření a uvolnění podtlaku tvar vzorku po zotavení, aby bylo možné určit exemplář výkon těsnění.Přístroj splňuje řadu národních a mezinárodních norem: GB/T 15171 , ASTM D3078

Použití produktu

Vztahuje na potravinářské, farmaceutické, zdravotnické zařízení, denní chemikálie, automobily, elektronické součástky, psací potřeby a další odvětví, obaly, sáčky, láhve, trubky, plechovky, krabice a jiné těsnící zkoušky.Těsnicí výkon zkušebního vzorku po vrácení a odolávat tlaku, zkouška může být také provedena.Prostřednictvím testu, těsnicí technologie a těsnění výkon měkký balíček může být srovnání a hodnocení, které poskytuje vědecký základ pro stanovení příslušné technické požadavky.Můžete také vyzkoušet těsnicí vlastnosti vzorku po vrácení a odolávat tlaku.

Vlastnosti produktu a technické parametry

Vlastnosti produktu

1. Přijímá ruční kontrolu, aby udržel tlak.Je to pohodlnější ovládání a více stabilní výkon.

2. Všechny pneumatické komponenty jsou vyrobeny od známých výrobců, a výkon je stabilní a spolehlivé.Skoncovat k nestabilitě tlaku vzduchu vzhledem k pneumatické komponenty.

Tři Kvalitní plexisklo (akryl) uzavřené barel, tloušťka stěny se zvýšil na 15 mm Účinně zvyšují pevnost těsnění barel a prodloužit životnost.

Čtyři elektronické tlaku udržování zařízení snižuje mechanické opotřebení a drží čas více odolné.

5. nerez ovládací panel, tlaku, digitální displej, přesné rozlišení na 0,1 kPa Výhodné pro uživatele, zkontrolujte hodnotu tlaku přesně.

Šest Postavena v zobrazení času, drží tlak, spustit časovač, synchronní časování, pohodlné pro uživatele k záznamu pozorování, drží čas, konec tlaku, časovač automaticky zrušeno.

technické parametr

Vakuové stupeň: 0 ~ -90 KPa

Přesnost: 1 stupeň

Efektivní velikost vakuové komory: Phi 270 mm x 270 mm ( H (standard)

Poznámka: jiné velikosti lze přizpůsobit

Tlak plynu: 0,7 MPa (zdroj vzduchu uživatelé vlastní)

Plyn rozhraní: S průměr 8 mm Polyuretanové potrubí

Osnovy velikost: 300mm (L) * 380mm (Š) * 450 mm (H)

Napájení AC 220V 50Hz

způsob platby: přijímáme tyto platební metody:-poskytování Úvěrů, VISA karty, banka: bankovní převod, Western Union a tak dále.Globální rychlý prodat na zaplacení -Veškerý obchod Alipay.Doprava:- Prosím, věnovat pozornost, aby vaše objednávka adresa musí vyplnit dodací adresu zápas. (Pokud jste z Ruska, prosím zanechte vaše plné jméno, což je velmi důležité)-zboží bude zaplaceno do 3 pracovních dnů po zaplacení.Dodávka bude k dispozici po celém světě prostřednictvím Epacket / China Post Airmail / UPS / FEDEX / DHL / EMS.-Otdalenny oblasti může způsobit další náklady na dopravu.- Prosím, zkontrolujte podrobnosti o doručení, v případě poškození, prosím, přijměte to a neprodleně nás kontaktujte.Potvrdíme a zašleme vám nové oneGuarantee:-defektnye problém musí být doručena do 7 pracovních dnů po dodání zboží;-Poškození zboží, musí být podána do 5 pracovních dnů po dodání.kontaktujte nás:- Pokud chcete, aby velkou objednávku velkoobchod, prosím, neváhejte a kontaktujte nás.- Pokud potřebujete objednat více položek, prosím, dejte nám vědět jako první.Můžeme vám nabídnout slevu.Zpětná vazba:Jakékoliv připomínky od vás bude velmi ocenil.Pokud jste spokojeni s naší služby nebo produktu, prosím, dejte nám 5 zvezd.Pokud máte jakékoliv dotazy, prosím, kontaktujte nás a my vám co nejdříve.


Napsat recenzi

Související produkty