Čína Dodavatel Přenosných Objemové zkušební metoda Karl Fischer Analyzátor Vlhkosti


Štítky: ski, skate lyže, alexa mini, babi hračka, hračka fisher, dětská hudební hračka, fischer, dr. fischer, hudební hračka, dítě fisher.

26 259.36 Kč
  • Skladem
  • n129  • Původ: KN(Původu)
  • Typ: Ruční Nářadí Dílů

Popis Produktu

Zavedení ST-3 stopy analyzátor vlhkosti

Přijmout Karl Fischer Coulomb titrační metody, přátelské rozhraní člověk-stroj, 128 * 64 modrá obrazovka, LCD displej, full Čínské menu, a obvod detekce přijme pokročilé digitální technologii zpracování, která překonává teplotní drift a napájecího napětí kolísání tradiční nástroje na zkušební proces.Interference, což zlepšuje přesnost a citlivost testu.Celý stroj přijímá jedinečný non-relé proces design, který zcela eliminuje skryté nebezpečí způsobené oxidací paměť kontaktů relé a prodlužuje životnost nástroje.To bylo široce používán v energetice, ropy, chemických, farmaceutických a ostatních oddělení, a je jedním z vysoké náklady-efektivní produkty uvedené na trh naší společností.

Technické parametry:

Displej: 128 * 64 dot matrix LCD modrá obrazovka

Metoda měření: Karl Fischer titrace Coulomb

Rozsah měření: 5 µg ~ 100mg

Citlivost: 0,1 µg

Přesnost: 3 µg ~ 1 mg ± 5µg

1 mg ~ 100 mg ± 0.3% (kromě vstřikovacího chyba)

Hodiny: ne ztratit hodiny, když je přístroj vypnutý, rok, měsíc, den, týden, hodina, minuta, sekunda

Použitelná teplota okolí: 0-50 ℃

Použitelné okolní vlhkost: ≤85%

Výkon: 30W

Rozměry: 300 * 250 * 100 mm

Informace O Společnosti

Certifikát

Balení A Doprava

FAQ

1. Produkt Rich Naše společnost se nachází v Čína je největší velkoobchodní trh.Jakýkoliv produkt, který potřebujete, může být odeslán do mě s obrázky produktů nebo modelů.Já vám nejnižší nabídky co nejdříve, a pak dal produkt na prodejně pro vás koupit. 2.Zajištění Kvality Všechny výrobky prodávané v obchodě jsou originální, prosím, buďte ujištěni, koupit!Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně produktu, prosím kontaktujte nás na Notanebe.cz a my vám odpovíme vám do 12 hodin! 3.Záruční Servis Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka!Pokud jste spokojeni s našimi produkty a služby, prosím, zanechte nám pozitivní zpětnou vazbu a budete také získat 5 bodů pro zpětnou vazbu. 4. Doprava Záruka Balíček informací může být vystopován.Pokud jste neobdrželi balíček po 60 dnech, můžete nás kontaktovat a my vám vrátíme peníze v plné výši.


Napsat recenzi

Související produkty