Cool! Svět Line Rychlost Změny Detektor Divergence Metr Osud Kamenné Brány Steins Glow Clock


Štítky: krása prosklené matné oční stíny paleta dlouhotrvající, 88 barva oční stíny paleta, osud tričko, pro ruixin, warlock, hodiny steins gate, steins gate funny fairy tail, divergence metr steins gate, obrázek makise steins gate, osud wall art.

16 630.93 Kč
  • Skladem
  • n1243  • Typ: Ruční Nářadí Dílů
  • Použití: Domů DIY
  • Číslo Modelu: EDGE Plus Pro
  • Barva Klasifikace: EDGE Plus Pro
  • materiál: Hliník-Slitina mědi

NL-5441A záře trubice je mírně odlišný od NL-5440A záře trubice.NL-5441A záře trubice je zobrazen s levé a pravé tečky, které ukazují, jasnější a více konzistentní desetinnou čárkou.Předchozí NL-5440A nemá desetinnou čárku, a závisí pouze na pin, válcové katody ukázat dvě desetinná místa světa řádek se mění rychlost, takže tato várka NL-5441A je důležitější.Obnovit původní, a pro maloobchodní verze nezávislé balení, konzistence je velmi dobrý, nová NL-5441A pouze jedna várka, na světě je těžké najít.

V průběhu let, Divergence Metr má mnoho přátel, včetně animace fanoušků, elektronické nadšence, ale bez ohledu na podobnost duplicate, detailu zpracování, jemné zpracování, praktické funkce, a tak dále, nikdo nemůže udělat perfektní duplikát.Skutečný začátek této práce začaly na začátku července 2014, po více než roce navrhování a výroby, aktuální verze Světě-line změna frekvence detektoru Divergence Metr se setkáváme dnes.Přátelé obeznámeni se stylem mé práce, můžete si snadno představit, že více než rok není dlouhá doba, aby vyřezat takové práce, během tohoto období, ať už z konstrukčního software programování, nebo od obvodu experimenty na výběr šroubu, zažili opakované myšlení.Pojďme se podívat na to první.

Divergence Metr vlastnosti:

1. Vysoká kalibrace, bez ohledu na velikost, rozsah nebo výběr zařízení, každý detail konstrukce byl opakovaně považován za, snaží se v blízkosti původní tvar a proporce, které EDGE používá verzi, Spojené Státy.Národní Elektroniky NL-5440A typ záře trubice vyrobené v minulém století. 200000 hodin životnost Ze všech aspektů, je nejvyšší podobnost modelu s Nixie trubice na Divergence Čtvereční.

2. Dokonale reprodukovat scénu skoku kurzu svět line, a přizpůsobit skladování 10 sad svět line změnit rychlost dat, ať už alfa nebo beta svět line, a můžete animovat proces změny.

3. Přesné hodiny displej funkce, doba jízdy je přesnost do 1 minuty, a má obvyklý kalendář, budík, vnitřní teplota displej funkce, s GPS rozhraní, může přijímat satelitní synchronní časování signálu, automatická korekce.

Čtyři Reálném čase hlasové hovory v Mandarin, angličtině, němčině a Japonštině čtyřech jazycích Vestavěný pokročilé hlasové ovládání čip, a můžete nastavit hlášení časový interval, volitelné budík hudba, všechny operace mají příjemné zvukové efekty, 8-úroveň nastavení hlasitosti.

Více než 5. animační efekty jsou k dispozici, a speciální efekty jsou nastavitelné.

6. pomocí Infračerveného dálkového ovládání ovládání je jednoduché a pohodlné.

Sedm Vestavěný lithium baterie ovladač Je možné nainstalovat dva 18650 lithium-ion baterie s pokročilými high-účinnost boost obvodu a dvou Panasonic NCR 18650B baterie.Nejdelší baterie může pracovat po dobu 10 hodin nepřetržitě. (prosím, zkontrolujte, zda baterie, powered testovací video).To je velmi snadné jít ven na přenášení a displej.Divergence Metr, který jste zakoupili bude obsahovat dvě části Panasonic NCR18650B 3400mAh baterie lithium.

8. Pomocí USB napájení a nabíjení, vestavěný USB power management a řízení nabíjení obvod, s abnormální teploty nabíjení a ochrana proti přetížení, indikátor napájení funkce a nabíjení pokyny.

9. laserové řezání.Z nerezové oceli trupu shell jedinečné textury není snadné poškrábat, a laserové gravírování Loga a pokyny.

10. Na světě je pouze sériové číslo, každý má svůj vlastní omezený počet, pomocí laserové gravírování, nikdy nosit, velmi cennou sbírku.

11. Vlastní plně EVA pěna pro ochranu, dřevovláknitá deska balení box, ať již probíhá, nebo přepravovány k zajištění bezpečnosti a spolehlivosti.Divergence Metr velikost:

Konkrétní konstrukční řešení je Kapitola 1 Divergence Metr konstrukce design je velmi podrobný obraz a text úvodu.Zde je stručný úvod do velikosti Divergence Metr:

Základní část: dlouhý x šířka x vysoké = 190mm x 53mm x 35mm

Záře trubice: NL-5440A 19 mm v průměru, 44 mM na výšku, V-8-2 19 mm v průměru, 47 mm na výšku, V-14 19 mm v průměru, 53 mm na výšku pro verzi pro

Součást balíčku: celý balíček je x dlouhý, X wide = 28cm x 12cm x 8cm.

Balení Hmotnost: 1,3 kg včetně Divergence Metr host, napájecí adaptér, MicroUSB kabel a balení box světa řádek změnit rychlost detektor vás zakoupili je nakonfigurován takto: 1, Divergence Metr hostitele, včetně záře trubice.

2, postavený v Panasonic NCR18650B 3400mAh baterie lithium dva;

3. Specializované infračervený dálkový ovladač.

4, původní Toshiba 2A vysoký proud USB napájecí adaptér.

5, originální LG MicroUSB kabel;

6, USB -DC rychlé nabíjení linka (doporučeno používat tento řádek účtovat transformátoru).


Napsat recenzi

Související produkty