Samsung Galaxy A3 2016 A310F tvrzené sklo screen Protector


Štítky: případě mi mix 3 dřeva, bron samsung galaxy a3, a310f displej, silnice samsung galaxy a3, hydrogel se mi9, materiál samsung galaxy a3, případ sm a310f, galaxy s20 anime, hydrogel xiaomi mi, a310f.

42.23 Kč 52.74 Kč
  • Skladem
  • n124  • Kompatibilní Telefon Značky: Samsung
  • Edge-to-edge Pokrytí: No
  • Typ: Přední Fólie
  • Značka: Movilrey
  • Funkce: Anti Glare

Tvrzené sklo screen Protector pro Samsung Galaxy A3 2016 A310F

BALÍČEK:

1X Premium tvrzené sklo mobilní telefon screen Protector.Chraňte svůj Smartphone před nárazy a kapky.

Ochranná opatření odeslány, jsou:

Dlouho 12.36 Cm

Šířka: 5.57 Cm

Tato položka je odeslána v KRAFT bublinkové obálce, vyztužené kartonové desky.Obsahuje 2 čistící ubrousky na obrazovky a jde v úložišti box.

To je velmi důležité, aby Smarphone obrazovka je dokonale čistý před instalací tvrzené sklo protector, jinak prášek skvrny může být ponechán mezi chránič z tvrzeného skla a sklo na obrazovce.Listy jsou 100% transparentní .Vnější vrstva skla je anti-scratch a anti-grease vlastnosti (otisky prstů, jsou označeny méně) .Maximální ochrana pro váš mobilní obrazovky.Se zabránilo poškození při pádu, to je komfortní, lehký a snadno umístit.Jsou 0,33 mm tvrdost 9H.Na zakázku pro mobilní jste si vybrali.Nebolí funkce dotykové obrazovky A opustí žádný odpad, takže jsou snadno vyměnitelné: Top kvality v rozsahu crista chrániče .

Nákup zboží u NÁS zahrnuje, nepoškozené recepce pojištění: Pokud zboží přijde poškozené dopravou jsme vzít za odeslání nového zboží pro doplnění jeden obdržel poškození.

Aby bylo možné využít této služby spojené s čl.:

1 ) Při otevření obalu zboží nesmí být poškozené, bez poškození instalace je povolena, nebo poté, co jste nainstalovali čl.

2) musíme ověřit, zda k poškození článku: budete potřebovat, kontaktujte nás prostřednictvím eBay systém zpráv a napište nám, což naznačuje problém a připojit obraz protector, ve které poškození je ocenil.Jednou potvrdil, náhradní produkt bude předán.

Vezměte prosím na vědomí následující varování o tento typ produktů:

Většina z tvrzeného skla chrániče nechat několik milimetrů odhalili na okrajích telefon pro usnadnění vaší instalace.To závisí na modelu terminálu, ale se vyskytuje hlavně u terminálů, které mají 2,5 D edge crystal (zaoblené hrany, zakřivené nebo konvexní).V nich ochránce musí být o milimetry od okraje terminálu na koncích.To je velmi důležité, aby tvrzeného skla chrániče jsou takové, protože jsou pevné a nemají přizpůsobit nemají hit této oblasti, tak ochránce nemůže pokrýt to a to by vstaň, vezmi prachu nebo vzduchu.

Ochránce může pokrýt přední kamery, aniž by to ovlivnilo kvalitu obrazu, ale ty by se neměla vztahovat na bezdotykové senzory pro správné fungování telefonu.

Fotografie nelze vždy odrážet 100% jako produkt zůstává.

Uvedené obrázky se mohou mírně lišit od finálního produktu.Protože to je fotka, a to není vždy ideální, nebo proto, že se mírně změní tvar protector pro zlepšení ze strany výrobce, model nebo rozhodnutí.


Napsat recenzi

Související produkty