PLAYMOBIL Rodinný Zábavný bazén s vodní čerpadlo pro sprchu, od 4 let (9422)


Štítky: dívka playmobil, playmobil pro děti, playmobil zoo, playmobil, dragon playmobil, playmobil hračky, kompatibilní playmobil, playmovil, playmobil původu, playmobil voják.

843.80 Kč
  • Skladem
  • n1184  • VELIKOST: One size
  • Barva: vícebarevná
  • Značka: playmobil

Popis produktu slunce je dost silné, to je horko! "Chceme se dostat do vody," děti křičet nadšením a okamžitě běžet do bazénu. "Počkej chvíli, počkej na mě," Táta říká, ale je to příliš pomalé.Děti již dosáhly bazénu a okamžitě skočit do studené vody. "Ve skutečnosti, měli byste mít osprchoval první," důtku otec s vážným výrazem.Ale děti se smát a mokré to od shora dolů.Jaké příjemné koupelně!Skvělá zábava ve vodě: bazén může být naplněna vodou.S pomocí adaptéru, plavání plováky lze spojit s sebou.Bezpečnostní varování Malé části.Nebezpečí udušení.

Hlavní rysy Zábava pro všechny slunce a milovníky vody: PLAYMOBIL bazén s mnoha postav a hrát různé příslušenství Fantastické hodiny zábavy díky zábavné a barevné detaily, sprcha s tekoucí vodní čerpadlo, chobotnice hodit vodní trysky, plovoucí nafukovací matrace, mimo jiné Sadu obrázků pro děti od 4 let: ideální pro velikosti vašich rukou a zaoblené hrany, příjemný na dotek hrát denně: obsahuje pokyny k montáži s pomocí rodičů, vysoce kvalitní a robustní konstrukci, čištění dílů (bez samolepky) s tekoucí vodou a žádné chemické látky Obsah: 1 PLAYMOBIL Rodinný Zábavný bazén, sada 61 kusů s pokyny: 1 bazén, 3 čísla, 57 příslušenství, Materiál: plast, LxPxA: 39x33x12cm, 9422


Napsat recenzi

Související produkty