G5LE-14-24V G5LE 24V 10-14-DVD 5 metrů G5LE-1-24V dovezené z místa G5LE-14-12V


Štítky: relé tianbo, 24vdc relé, napájecí relé, 12v relé, solid state, TIANBO, 24vdc, relé pevné, omron, 220v 25a relé, relé omron.

98.47 Kč
  • Skladem
  • n1177  • Číslo Modelu: G5LE-14-12V
  • Zatížení Kontaktu: STANDARDNÍ
  • Chránit Funkce: STANDARDNÍ
  • Teorie: STANDARDNÍ
  • Značka: OKWK
  • Napájecí Zdroj: AC
  • Použití: STANDARDNÍ
  • Napětí: Standard

obří

1. - Jeden rok záruka .

2. - Je-li položka je vadné po obdržení by mělo být do 7 dnů od data přijetí pro výměnu nové (Kupující by se měl vrátit vše do původní a nepoškozené položky v re - prodejného stavu).

3. - Dodáváme bezplatné opravy servis do jednoho roku od nákupu Pro první 1 měsíc, Budeme platit jeden způsob, náklady na dopravu (od nás na místě).Po 1 měsíci od zakoupení kupující muset zaplatit dvěma způsoby přepravy nákladů.

4. - ten, dostaneme se vrátil položky, my vám pošleme nahrazují zpět co nejdříve.

5. - Naše obří nevztahuje na jakékoliv produkty, které jsou fyzicky na nebo pod OSN - normální provoz na podmínky v důsledku zneužití nebo nesprávné instalace na díly.

Platba

1. - obě obě obě obě obě Prosím, ujistěte se, že vaše platební účet je k dispozici předtím, než jste nabídku na položku.

2. - Všechny platby by měly být uplatněny nejpozději do 7 dnů poté, co obdržíte položky.Pokud opravdu mají potíže v platební položky, kontaktujte nás za prvé, my vám pomůžeme icolve.

3. - Pokud máte nějaké speciální požadavky o detailech položky obě obě obě obě obě prosím, zanechte vzkaz v objednávce.

Zásilka

1. - My můžeme dodat všechny produkty na světě.

2. - Společnost DHL, FedEx, TNT, UPS, EMS, China Post, Hongkong Post, jsou všechny k dispozici.

3. - Položky budou rozeslány s 3 dnů poté, identifikátory platby.

4. - obě obě obě obě obě Prosím, ujistěte se, že vaše doručovací adresu a kontaktní telefonní číslo, jsou správné, když jste nabídku na položku.

5. - Můžete sledovat situaci svůj výrobek na webové stránky poté, co jsou odeslány.

Dovozní daň nebo Cla

1. - Dovozní cla, daní a jiných dříve se stalo ve vaší straně nejsou zahrnuty v ceně položky.Tyto kanály jsou poskytnuty kupujícím.

2. - obě obě obě obě obě Prosím podívejte se s vámi zemi?S Celní úřad určit, co tyto dodatečné náklady budou před nákupem.

3. - potvrdil, podrobné informace o doručení faktury.Například, jak mucicrice jsme měli napsat na nákladní list, faktura, nebo jak to popsat položku, atd...

Zpětná vazba

1. - Jak vaše zpětná vazba je velmi důležitá pro náš rozvoj, upřímně zveme vás na dovolené pozitivní zpětnou vazbu pro nás, pokud jste spokojeni s našimi produktů a služeb.Díky moc za váš čas.

2. - Náš program opustí zpět stejnou zpětnou vazbu, aby vám po vaší pozitivní zpětnou vazbu.

3. - obě obě obě obě obě Prosím, kontaktujte nás před odjezdem neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, budeme se snažit v našich silách icolve na hlavní problémy.

Děkuji moc za vaši podporu a přeji hezký den!


Napsat recenzi

Související produkty