Silvestrovská Travná

Pokud hledáte místo, kde byste si mohli odpočinout, poznat nové lidi, načerpat sílu a inspiraci do všedních dní, pak je Travná tou pravou volbou. Věřte mi, za ten necelý týden si to tady tak zamilujete, že hned po příjezdu domů si začnete odškrtávat dny do dalšího setkání.

Termín této Silvestrovské Travné byl od 27. prosince do 1. ledna. Celých šest dní nás provázelo téma 5 000 km v sandálech aneb Ježíšovy cesty. Nad tématem jsme se zamýšleli jak všichni dohromady, tak v menších skupinkách, kde se ke slovu dostal opravdu každý. Zazněly zde spousty inspirativních myšlenek a nových pohledů, ze kterých si každý z nás něco odnesl domů. V onen všemi očekávaný silvestrovský večer pro nás byl připraven bohatý zábavný program, který smíchem protrénoval naše břišní svalstvo.

Ale když hodiny odbíjely půlnoc a oznamovaly tím za- čátek nového roku, ztišili jsme se všichni při společných bohoslužbách a vzdali díky za celý uplynulý rok. Je opravdu skvělé znát místo, kde je každý bezpodmínečně přijímán, kde ostatní zají‑ má váš názor. Místo, které léčí všechny rány a dává novou sílu. Prostě kde se cítíte nepopsatelně dobře. Neznáte žádné takové? Tak to byste měli přijet na Travnou!

Příští akce je Velikonoční Travná (12.) 13. – 17. 4. 2017.
Další info bude včas zveřejněno na Facebooku Setkávání Travná z.s. nebo na www.travna.cz.

Komentáře