Plujem příběh o doufání

foto Irena Bártíková a Ben Skála

Příjezd do maličké Třebíče se ani zdaleka nedá srovnat s obrovskými pocity, které jsme si odtud odváželi…

„Dál tou vodou“, slova která mi probíhala mezi pravým a levým uchem tam a zpět vždy, když jsme překračovali pěší lávku přes proudy řeky Jihlavy. Ta kouzelná lávka která otevírala bránu k největším krásám města, bazilice sv. Prokopa, malebným uličkám a zákoutím, ale třeba i k cukrárně v kopečku.

Letošní programy se opět rozrostly do větší šířky, a tak si našli svou zábavu příznivci přednášek i meditace, milovníci památek a městských zákoutí i fanoušci kapel a deskových her (a piškvorek). Zajímavou novinkou byly bloky Patnáctiminutovek, které se báječně poslouchaly a dokázaly zaujmout, a také množství workshopů, které byly k dispozici.

Nejvíce se samozřejmě vždy těšíme na nedělní bohoslužby, které zakončí a uzavřou celý víkend příběhů a zážitků ze sjezdu. Ať už jste však svůj čas trávili poslechem zajímavých přednášek, či prohledávali krásy města, ať jste se bavili na koncertech, divadlech a v PUBu, nebo se věnovali duchovnímu obohacení… věřím, že každý našel program, kterým propluje svůj příběh až do příštího sjezdu.

Těším se na Vás zase za rok!

 

Komentáře