Moudrost ticha – meditační víkend

Možná si někteří vzpomínáte na článek: „Meditace mi otevřela oči“, který vyšel v létě v tomto časopise? Zaujalo vás to, chtěli byste to zkusit? Nabízí se unikátní příležitost o víkendu 6. – 8. 1. 2017 v kapucínském klášteře v Mnichově Hradišti. Víkend je určen pro všechny (i pro začátečníky), kteří se chtějí seznámit s meditací nebo chtějí prohloubit svoji meditační praxi. Je to možnost, jak více porozumět vlastní zkušenosti ticha v kontextu kontemplativní tradice.

O víkendu se budou střídat bloky společné meditace, učení a času pro vzájemné sdílení a diskuzi. Budeme se věnovat bohaté historii meditace v křesťanství, ale i psychologickým aspektům a obtížím na duchovní cestě. Všem registrovaným bude včas zaslán podrobný program. Víkend povede kněz Církve československé husitské (CČSH) Mgr. Vladimír Volráb. Cena 1200,– Kč za celý víkend – pokud je pro vás částka příliš velká, ale přesto máte zájem jet, kontaktujte nás.

Dotazy a další informace na info@krestanskameditace.cz nebo na tel. 775 347 750, web: www.krestanskameditace. cz/. Akci pořádá Světové společenství pro křesťanskou meditaci v ČR, z. s.

Komentáře