Pozvánka na Báječnej Bál

Každý rok pořádá pražský SOM (seniorátní odbor mládeže) (nejen) evangelický benefiční ples Báječnej Bál. Tentokrát proběhne v pátek 15. ledna 2016 v KC Zahrada od 19. 00. Celý večer se ponese v lehce morbidním, ale přesto a možná právě proto i velmi humorném duchu, neboť letošní název plesu zní: „Hopskoč… jako mrtvá nevěsta“, čímž odkazuje na slavný animovaný film Tima Burtona a celkově na jeho uměleckou tvorbu. Přijdete-li v tematickém kostýmu, pomůžete nám navodit správnou „burtonovskou“ atmosféru a podpoříte zábavnost celého plesu. Jelikož jde o ples, nemusíte se bát, že by v programu nezbyl čas na tanec a hudbu.

V tanečních blocích bude hrát skvělá kapela Caktus Showband Orchestra. Zásadní součástí benefičního bálu je také sbírka – ta je letos věnována na projekt Diakonie ČCE, který se snaží pomoci jedné syrské rodině v přesídlení do České republiky. Tentokrát chceme sbírku provést trochu zábavnější formou: za příspěvek do sbírky získáte lístky do losování o pěkné ceny. Aby však takové losování mělo význam a aby měl každý šanci vyhrát, potřebujeme mít připraveno hodně cen.

Rádi bychom vás proto touto cestou poprosili o pomoc při hledání sponzorů. Pokud byste věděli o někom, kdo by se chtěl na sbírce sponzorsky podílet tím, že nabídne např. produkty své filmy, knihy z knihkupectví, zpěvníky apod. jako ceny do losování výměnou za propagaci na plese, dejte nám prosím vědět, nebo předejte případným zájemcům naši emailovou adresu prazskysom@evangnet.cz. Budeme vděčni i za šíření této informace ve vašem sboru. Děkujeme za pomoc.

Těšíme se na vás!

HOPSKOČ!

Komentáře

Co na to říkáte?

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..