Pozvánka na Báječnej Bál

Každý rok pořádá pražský SOM (seniorátní odbor mládeže) (nejen) evangelický benefiční ples Báječnej Bál. Tentokrát proběhne v pátek 15. ledna 2016 v KC Zahrada od 19. 00. Celý večer se ponese v lehce morbidním, ale přesto a možná právě proto i velmi humorném duchu, neboť letošní název plesu zní: „Hopskoč… jako mrtvá nevěsta“, čímž odkazuje na slavný animovaný film Tima Burtona a celkově na jeho uměleckou tvorbu. Přijdete-li v tematickém kostýmu, pomůžete nám navodit správnou „burtonovskou“ atmosféru a podpoříte zábavnost celého plesu. Jelikož jde o ples, nemusíte se bát, že by v programu nezbyl čas na tanec a hudbu.

V tanečních blocích bude hrát skvělá kapela Caktus Showband Orchestra. Zásadní součástí benefičního bálu je také sbírka – ta je letos věnována na projekt Diakonie ČCE, který se snaží pomoci jedné syrské rodině v přesídlení do České republiky. Tentokrát chceme sbírku provést trochu zábavnější formou: za příspěvek do sbírky získáte lístky do losování o pěkné ceny. Aby však takové losování mělo význam a aby měl každý šanci vyhrát, potřebujeme mít připraveno hodně cen.

Rádi bychom vás proto touto cestou poprosili o pomoc při hledání sponzorů. Pokud byste věděli o někom, kdo by se chtěl na sbírce sponzorsky podílet tím, že nabídne např. produkty své filmy, knihy z knihkupectví, zpěvníky apod. jako ceny do losování výměnou za propagaci na plese, dejte nám prosím vědět, nebo předejte případným zájemcům naši emailovou adresu prazskysom@evangnet.cz. Budeme vděčni i za šíření této informace ve vašem sboru. Děkujeme za pomoc.

Těšíme se na vás!

HOPSKOČ!

Komentáře

Co na to říkáte?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.