Evangelická akademie Praha, škola s tradicí

Evangelická akademie Praha – Vyšší odborná škola sociální práce a střední odborná škola pořádá dne 11. února 2016 Den otevřených dveří, na který srdečně zve nejen všechny budoucí studenty vyšší odborné školy či střední školy, ale i všechny, kteří se o naší škole chtějí dozvědět více.

V tento den je možné navštívit klidné a rodinné prostředí školy, dozvědět se bližší informace o aktuálních vzdělávacích programech a diskutovat s vyučujícími o vývoji školy a jejím poslání.

Evangelická akademie vzdělává ty, kteří chtějí pomáhat lidem. Ctíme hodnoty důstojnosti všech lidí, milosrdenství a respektu k odlišnostem. Jsme škola, kde je přátelská atmosféra, otevřená komunikace a individuální přístup.
Na vyšší odborné škole lze studovat v denní či kombinované formě obor Sociální práce, na střední škole obory Sociální činnost v denní a dálkové formě nebo Pedagogické lyceum.

„Pomáháš rád lidem? Baví tě komunikovat a umíš být dobrým kamarádem?
Naše škola ti poskytne to nejlepší zázemí pro tvoji budoucnost a zajistí, že jdeš tím správným směrem. Kvalitní vzdělání v humanitním oboru, kvalifikované praxe a dobré vyhlídky na budoucnost. To vše jsou hesla naší školy!
Přijď se o tom sám přesvědčit v den otevřených dveří 11. února 2016 v budově Evangelické akademie od 9 do 17 hodin.“
Zve Vás Matěj Havlíček, 3. L.

Podrobnější informace naleznete na adrese www.eapraha.cz

Komentáře

Co na to říkáte?

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..