Evangelická akademie Praha, škola s tradicí

Evangelická akademie Praha – Vyšší odborná škola sociální práce a střední odborná škola pořádá dne 11. února 2016 Den otevřených dveří, na který srdečně zve nejen všechny budoucí studenty vyšší odborné školy či střední školy, ale i všechny, kteří se o naší škole chtějí dozvědět více.

V tento den je možné navštívit klidné a rodinné prostředí školy, dozvědět se bližší informace o aktuálních vzdělávacích programech a diskutovat s vyučujícími o vývoji školy a jejím poslání.

Evangelická akademie vzdělává ty, kteří chtějí pomáhat lidem. Ctíme hodnoty důstojnosti všech lidí, milosrdenství a respektu k odlišnostem. Jsme škola, kde je přátelská atmosféra, otevřená komunikace a individuální přístup.
Na vyšší odborné škole lze studovat v denní či kombinované formě obor Sociální práce, na střední škole obory Sociální činnost v denní a dálkové formě nebo Pedagogické lyceum.

„Pomáháš rád lidem? Baví tě komunikovat a umíš být dobrým kamarádem?
Naše škola ti poskytne to nejlepší zázemí pro tvoji budoucnost a zajistí, že jdeš tím správným směrem. Kvalitní vzdělání v humanitním oboru, kvalifikované praxe a dobré vyhlídky na budoucnost. To vše jsou hesla naší školy!
Přijď se o tom sám přesvědčit v den otevřených dveří 11. února 2016 v budově Evangelické akademie od 9 do 17 hodin.“
Zve Vás Matěj Havlíček, 3. L.

Podrobnější informace naleznete na adrese www.eapraha.cz

Komentáře

Co na to říkáte?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.