Silvestr na Trávě

15-1

Silvestrovská Travná 2013/14

V malé vesničce jménem Travná byl na konci prosince zaznamenán zvýšený výskyt evangelické mládeže. Sjeli jsme se zde, v počtu více než uspokojivém, abychom společně prožili poslední dny roku 2013.

Celý náš pobyt vyplnily hry, dílny, setkání s přáteli a hlavně biblické programy, tentokrát na téma „Zodpovědnost“.

Nedělní bohoslužby jsme navštívili v Javorníku a odtud jsme se pak, ať už delší nebo kratší procházkou, dostali zpátky do Domu Setkávání.

V pondělí čekal na dvanáct odvážlivců speciální výlet k malebnému vodopádu, na horu Smrk a na Skálu Smrti. Na té naštěstí nikdo z nás nezemřel, ale všichni jsme užasli nad nádherným výhledem, který se nám z ní naskytl. Koho k výstupu dostatečně nenamotivují jen krásy krajiny, ten se může těšit aspoň na vrcholový salám od Blacka.

Hlavní večer celé akce — silvestrovský — jsme oslavili nejdříve rozjímáním nad uplynulým obdobím a modlitbami z Taizé, poté následovaly, již tradičně, zábavné scénky. Nový rok jsme přivítali půlnočními bohoslužbami. Lepší začátek roku 2014 jsem si nemohla přát.

Na video­dílně jsme natočili pár upoutávek na Travnou, které můžeš shlédnout na YouTube (hledej „Travná Silvestr 2013“). Třeba i tebe navnadí a příště pojedeš s námi.

Komentáře

Co na to říkáte?

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..